ویمبلدون: جوکوویچ لندن را تکان داد! (عکس) – جزئیات خبر

0 14

ویمبلدون: جوکوویچ لندن را تکان داد! (عکس) – جزئیات خبر


کد خبر : 1950104 |
20 تیر 1402 ساعت 23:36 |
7.4K بازدید |

3
دیدگاه


اسطوره صربستانی دنیای تنیس با یک نمایش فوق العاده دیگر راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات شد.

ویمبلدون: جوکوویچ لندن را تکان داد! (عکس)

به گزارش “ایستگاه 3″، در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های تنیس ویمبلدون، نواک جوکوویچ صرب، مرد شماره دو تنیس جهان و فاتح دو گرنداسلم نخست سال، به مصاف آندره روبلف روسی رفت و موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد حریف عبور کرده و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

1897066
پرافتخارترین تنیسور مرد تاریخ سرمست از راهیابی به مرحله نیمه نهایی، زمین مرکزی را با فریاد شادی خود روی سرش گذاشت و به این ترتیب برای یانیک سینر ایتالیایی، حریف خود در نیمه نهایی، خط و نشان کشید.

جوکوویچ در حالی که ست نخست بازی را با نتیجه شش بر چهار به حریف روسی واگذار کرده بود، بازگشتی تماشایی داشت و ست دوم را با نتیجه قاطع شش بر یک به سود خود به پایان برد.

جوکوویچ در یکی از چالشی ترین ست های خود در این تورنمنت، ست سوم را هم با نتیجه شش بر چهار برنده شد تا روبلف در هشتمین حضور خود در یک چهارم نهایی گرنداسلم ها، به هشتمین باخت نزدیک تر شود.

1897065

ست چهارم این بازی هم در شرایطی با پیروزی شش بر سه جوکو به پایان رسید که تماشاگران حاضر در سنتر کورت ویمبلدون، حسابی سر ذوق آمده و بارها برنده هفت دوره این رقابت ها را تشویق کردند.

به این ترتیب جوکوویچ برای بار چهل و ششم در نیمه نهایی یک گرنداسلم حاضر خواهد شد تا از این نظر با راجر فدرر برابری کند و در صورت قهرمانی در این مسابقات، در رکورد هشت قهرمانی اسطوره سوئیسی نیز با او شریک شود.

1897064

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.