پایان کار پومسه‌روهای دانشجو با ۴ مدال برنز – جزئیات خبر

0 22

پایان کار پومسه‌روهای دانشجو با ۴ مدال برنز – جزئیات خبر


کد خبر : 1953921 |
08 مرداد 1402 ساعت 18:13 |
1K بازدید |

1
دیدگاه


تیم ملی پومسه دانشجویان ایران با کسب ۴ مدال برنز در ۲ بخش انفرادی و تیمی به کار خود در سی و یکمین دوره یونیورسیاد جهانی پایان داد.

پایان کار پومسه‌روهای دانشجو با ۴ مدال برنز

به گزارش “ایستگاه 3” به نقل از مهر، این دوره از بازی‌ها از روز شنبه هفتم مردادماه به میزبانی چین در شهر «چنگدو» آغاز شد که تیم ملی پومسه ایران در پایان دو روز تلاش خود موفق به کسب ۲ مدال برنز در بخش انفرادی و ۲ مدال برنز در بخش تیمی شد.

در فینال پومسه تیمی ۳ نفره، تیم ملی مردان ایران با ترکیب رضا جلالی فر، مرتضی زنده دل و علی موسی نیا و کسب ۶.۷۳۰ امتیاز به همراه ویتنام به نشان برنز مشترک دست پیدا کرد. در این بخش کره جنوبی و چین مدال‌های طلا و نقره را از آن خود کردند. در گروه بانوان نیز تیم ملی دانشجویان، متشکل از یاسمن لیموچی، ریحانه عمرانی مقدم و مبینا شریفی ماهر در فینال با ثبت امتیاز ۶.۵۳۰ بعد از تیم‌های کره جنوبی، چین به همراه ویتنام نشان برنز را به خود اختصاص داد.

در تیمی ۲ نفره نیز تیم ایران با ۶.۵۴۰ امتیاز به عنوان ششمی در فینال رقابت‌ها رسید و نتوانست مدالی کسب کند. روز گذشته نیز یاسمن لیموچی و مرتضی زنده دل در بخش انفرادی جوانان موفق به کسب دو نشان برنز شدند.

هدایت تیم ملی پومسه دانشجویان در گروه بانوان برعهده بهاره قادریان است و در گروه آقایان نیز حسین موسی‌نیا سرمربی خواهد بود.

رقابت‌های بخش مبارزه یا همان کیوروگی نیز از فردا، دوشنبه، نهم مرداد ماه آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.