پرسپولیس در اکسپلورر: گلر ۱۹۹ سانتی‌متری می‌آید! + خبر جدید

0 7

پرسپولیس در اکسپلورر: گلر ۱۹۹ سانتی‌متری می‌آید! + خبر جدید


کد خبر : 1953512 |
07 مرداد 1402 ساعت 05:30 |
4.1K بازدید |

4
دیدگاه


به نظر می‌رسد پرسپولیس بار دیگر یک گلر خارجی را به عنوان دروازه‌بان دوم در اسکواد خود خواهد داشت.

پرسپولیس در اکسپلورر: گلر 199 سانتی‌متری می‌آید!

به گزارش “ایستگاه 3″، آخر هفته قبل و پیش از تعطیلات باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعاتی که در خصوص پایان نقل و انتقالات تابستانی این باشگاه اعلام شده بود اعلام کرد خیر، چنین چیزی نیست. در مطلب بسیار کوتاه رسانه رسمی باشگاه این‌طور آمده بود که مدیران باشگاه بر اساس نیاز کادر فنی اقدام می‌کنند و اینکه دیگر بازیکنی جذب نخواهد شد کذب محض است. با این حال واقعیت این است که با توجه به فرصت کوتاه باقی مانده تا شروع فصل جدید بازیکنی جذب نخواهد شد و آنچه در فضای مجازی گفته می‌شد صحت دارد چرا که پرسپولیس با همان سه خرید وارد فصل تازه می‌شود.

تجربه نشان داده پروسه جذب بازیکن خارجی طولانی خواهد شد و تازه بعد از انتخاب از دل یک پروسه طولانی هم غالباً گزینه‌هایی خریداری می‌شوند که به کار تیم نمی‌آیند و غالباً به باشگاه لطمات ورزشی و مالی می‌زنند و سپس جدا می‌شوند. پرسپولیس حالا مهاجم نوک و گلر می‌خواهد اما بعید است تا قبل از بازی آلومینیوم در هفته اول انتخابی صورت بگیرد یا حتی مذاکرات با گزینه‌های مد نظر باشگاه جدی شود.

1901401

در مورد مهاجم خارجی یکی دو نام پیرامون پرسپولیس شنیده شد اما هیچ کدام جدی نشدند. یکی از آنها برنر مهاجم 29 ساله برزیلی شاغل در فوتبال پرو بود که مذاکره برای خرید او تکذیب شد. پرسپولیس که دیگر از جذب شهریار مغانلو ناامید شده دنبال گزینه مناسب می‌گردد اما با اینکه گزینه‌های زیادی به یحیی معرفی شده‌اند اما همه دنبال انتخاب نهایی او هستند.

گفته می‌شود باشگاه انتخاب نهایی را به یحیی سپرده و او هم با بررسی رزومه، اطلاعات و فیلم‌های این نفرات دو بازیکن اروپایی و برزیلی را انتخاب کرده است. یحیی به باشگاه گفته مسائل مالی مربوط به قرارداد این دو بازیکن دنبال شود و در صورت فراهم شدن شرایط جذب‌شان کنند. یحیی در مورد خرید یکی از آنها – احتمالاً مهاجم – عجله دارد و از باشگاه خواسته یکی از آنها تا قبل از شروع فصل تازه جذب شود که باید دید این کار سخت از عهده باشگاه برمی‌آید یا نه. البته گل‌محمدی در شرایطی دو بازیکن خارجی خواسته که لیست بزرگسال او پر است. با این حال احتمالاً مهاجم اروپایی جای وحدت هنانوف به پرسپولیس می‌آید و گلر خارجی مد نظر هم زیر 23 سال سن دارد. گفته می‌شود ناتان سلز گلر جوان برزیلی گزینه قرمزها به حساب می‌آید که توسط وسلی ننکا مربی گلرهای برزیلی پرسپولیس به یحیی معرفی شده است.

سلز در پالمیراس برزیل حضور داشته و با قامت ۱۹۹ سانتیمتری سابقه حضور در تیم زیر ۱۸ سال برزیل را در کارنامه دارد. سلز به تازگی با انتشار پستی در فضای مجازی با هواداران پالمیراس خداحافظی کرد و خبر از جدایی‌اش داد. اینکه مقصد او پرسپولیس است یا تیم دیگری مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد نماینده او طی روزهای گذشته مذاکراتی را با باشگاه پرسپولیس انجام داده است.

منبع: ایران ورزشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.