پرونده رسوایی داوری بارسا بسته می‌شود

0 12

پرونده رسوایی داوری بارسا بسته می‌شود


کد خبر : 1952730 |
02 مرداد 1402 ساعت 15:03 |
4.9K بازدید |

18
دیدگاه

هیچ مدرک نگران‌کننده‌ای علیه آبی‌اناری‌ها وجود ندارد


پنج‌شنبه این هفته حضور بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا نهایی خواهد شد.

پرونده رسوایی داوری بارسا بسته می‌شود

به گزارش “ایستگاه 3″، جلسه کمیته استیناف یوفا برای رسیدگی به پرونده رسوایی داوری باشگاه بارسلونا پنجشنبه این هفته برگزار خواهد شد. یوفا دو بازرس سوئیسی، ژان ساموئل لوبا و میرجان کولر، را مأمور تحقیق در مورد این پرونده کرده بود؛ پرونده‌ای که پیش‌بینی می‌شود پایان خوشی برای بارسلونا داشته باشد.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته و بازپرسی کامل از باشگاه بارسلونا مشخص شده که هیچ مدرک قانع‌کننده‌ای مبنی بر خرید داوران از سوی باشگاه بارسلونا وجود ندارد. بنابراین پرونده فساد ورزشی در مورد این باشگاه با توجه به فقدان شواهد بایستی بسته شود. خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا اخیرا بعد از دیدار با الکساندر چفرین، رئیس یوفا، ابراز اطمینان کرده بود که هیچ محرومیتی آنها را تهدید نمی‌کند.

به این ترتیب باشگاه بارسلونا خطر محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا را بر اساس ماده 4.2 پشت سر گذاشته است. طبق این ماده در صورتی که تلاش یک باشگاه با هدف سازماندهی یا تاثیرگذاری بر نتیجه یک مسابقه در سطح ملی یا بین المللی اثبات شود، یک فصل محرومیت شامل این باشگاه خواهد شد.

پس از چند هفته انتظار قرار است پنج‌شنبه هفته جاری همه چیز مشخص شود تا بعد از اعلام رای نهایی، حضور بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا رسما تایید شود. در شرایطی که شواهد حاکی از آن است که آبی‌اناری‌ها خطری از این بابت احساس نمی‌کنند، اما اگر رأی خلاف خواسته آنها صادر شود نیز این فرصت هنوز وجود دارد تا از طریق CAS درخواست بازنگری خود را دوباره ارائه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.