پروژه کهکشانی عطایی با این ستاره خارجی کامل می‌شود + خبر جدید

0 15

پروژه کهکشانی عطایی با این ستاره خارجی کامل می‌شود + خبر جدید


کد خبر : 1953898 |
08 مرداد 1402 ساعت 16:49 |
592 بازدید |

0
دیدگاه

پشت خط زن کروات در راه ایران؛


تیم فولاد سیرجان در آستانه یک خرید خارجی قرار گرفته است.

پروژه کهکشانی عطایی با این ستاره خارجی کامل می‌شود

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم فولاد سیرجان ایرانیان سه فصل پیش قهرمان لیگ برتر والیبال ایران شده بود و‌ مدیران این باشگاه برای این فصل با بهروز عطایی برای هدایت تیمشان به توافق رسیدند.

در همین راستا بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران دست به خریدهای خوبی برای این باشگاه زد و ستارگانی نظیر سید محمد موسوی، طاهر وادی، محمد فلاح، پوریا حسین خانزاده و مجتبی میرزاجانپور را به این تیم ملحق کرد.

حال خبر رسیده پس از مصدومیت علی حاجی پور قطر پاسور فصل گذشته هراز آمل که قرار بود به فولاد سیرجان ایرانیان بپیوندد ولی مصدومیت این اجازه را به او نداد حالا مدیران باشگاه با نظر بهروز عطایی دست به یک خرید خارجی در این پست خواهند زد و با ایوان رایچ قطر پاسور ۲۰۴ سانتی متری و سی و چهار ساله و ملی پوش کرواسی  به توافق رسیده اند. در واقع داگر مشکلی پیش نیاید او فصل پیش رو در این تیم توپ خواهد زد.

1903371

رایچ که سابقه بازی در لیگ های اوکراین، کرواسی، ایتالیا، ترکیه، فرانسه، رومانی و بلاروس را در کارنامه دارد می‌تواند کمک بزرگی برای فولاد سیرجان ایرانیان در راه قهرمانی این تیم پس از دو سال باشد. باید دید این خارجی چگونه در سیرجان کار خواهد کرد، متیا گاسپارینی یازیکن خارجی فصل قبل سیرجان پس حضوری ناموفق خیلی زود از این تیم جدا شد و کار تا جایی پیش رفت که گاسپارینی تا چند روز دیگر با انجام یک بازی ملی دوستانه از دنیای والیبال خداحافظی خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.