پنج غایب بزرگ هفته اول لیگ برتر فوتسال – جزئیات خبر

0 14

پنج غایب بزرگ هفته اول لیگ برتر فوتسال – جزئیات خبر


کد خبر : 1954787 |
12 مرداد 1402 ساعت 21:34 |
4.1K بازدید |

0
دیدگاه

ماشین گلزنی و 4 ملی‌پوش؛


مهدی جاوید، شهاب طالبی، علی احسانی، مهدی دهقان‌نژاد و امیررضا کهزادی قادر به همراهی تیم‌های خود نیستند.

 پنج غایب بزرگ هفته اول لیگ برتر فوتسال

به گزارش “ایستگاه 3” هفته اول لیگ‌برتر فوتسال از فردا (جمعه) در نقاط مختلف کشور پیگیری می‌شود. اما چند بازیکن مطرح و ملی‌پوش در این دیدارها غایب هستند و بنا به مسائل انضباطی از همراهی تیم‌های خود محرومند.

ماجرای مهدی جاوید، ماشین گلزنی فوتسال ایران، بسیار ملال‌آور شده و باشگاه کراپ به هیچ عنوان از موضع خود کوتاه نیامده است. همین موضوع باعث گردید تا جاوید نتواند تیم مس سونگون را در بازی اول مقابل پالایش نفت بندرعباس همراهی کند و از طرف دیگر چنین مشکلی برای شهاب طالبی به وجود آمده و مشخص نیست که این بازیکن قرار است برای گهرزمین سیرجان توپ بزند یا همانند فصل گذشته با پیراهن تیم کراپ الوند به میدان برود ! به هر حال طبق پیگیری‌های خبرنگار ما، تکلیف این دو بازیکن تا پیش از هفته دوم از سوی کمیته تعیین وضعیت روشن خواهد شد.

1904942

همچنین سه بازیکن که به علت عدم حضورشان در اردوی تیم‌ملی امید با محرومیت دو جلسه‌ای از جانب کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مواجه شده بودند، در دیدارهای فردا از روی سکوها شاهد بازی تیم‌هایشان خواهند بود. اگرچه با بررسی‌های خبرنگار ما، این بازیکنان پس از گذراندن یک جلسه از این محرومیت، جلسه‌ دیگر آن به صورت تعلیقی در خواهد آمد و نسبت به این مجازات تخفیف قائل می‌شوند و ملی‌پوشان می‌توانند در هفته‌دوم برای تیم‌های خود بازی کنند. امیررضا کهزادی، مهدی دهقان‌نژاد، بازیکنان گهرزمین و علی احسانی، دروازه‌بان تیم سن‌ایچ ساوه، سه بازیکن محروم هفته اول محسوب می‌شوند!

1904943

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.