پوچتنیو هم این بازیکن را نخواست: تبعید به دسته دو! + خبر جدید

0 13

پوچتنیو هم این بازیکن را نخواست: تبعید به دسته دو! + خبر جدید


کد خبر : 1951690 |
28 تیر 1402 ساعت 13:03 |
3.7K بازدید |

1
دیدگاه

آمپادو با قرارداد 4 ساله به لیدزیونایتد پیوست


اتان آمپادو، ملی‌پوش ولزی چلسی، با قراردادی 4 ساله به تیم لیدزیونایتد پیوست.

پوچتنیو هم این بازیکن را نخواست: تبعید به دسته دو!

به گزارش “ایستگاه 3″، این مدافع 22 ساله پس از انتقالش از اکسترسیتی در سال 2017 تنها 12 بازی برای چلسی انجام داد و جزو بازیکنانی بود که در لیست فروش این فصل باشگاه قرار داشت تا بخشی از مشکلات مالی آبی ها را رفع کند. باشگاه لیدزیونایتد دقایقی پیش از انتقال رسمی این بازیکن خبر داد.

لیدز یونایتد اتان آمپادو را با قراردادی 4 ساله با مبلغ 7.5 میلیون یورو به اضافه آپشن هایی که این مبلغ را کمی بالاتر خواهد برد به خدمت گرفت.

ملی پوش جوان ولزی بعد از انتقال به چلسی طی چند سال اخیر به صورت قرضی در شفیلدیونایتد و لایپزیش حضور داشت و در دو فصل اخیر نیز برای ونیز و اسپزیا در ایتالیا بازی کرد تا اینکه امسال چلسی تصمیم به فروش دائمی او گرفت تا به عنوان اولین خرید تابستانی، راهی لیدزیونایند شود.

1899635

لیدزیونایتد بعد از سقوط به چمپیونشیپ ستاره های سرشناسی چون راسموس کریستنس، دیگو یورنته و رابین کوخ را از دست داد و قصد دارد با جذب ستاره هایی جوانی چون آمپادو جای خالی آنها را پر کرده و برای بازگشت به لیگ برتر تلاش کند.

اگرچه بسیاری از دوران حرفه ای آمپادو در چلسی دور از استمفورد بریج سپری شده است، اما او تابستان امسال در تمرینات پیش فصل با آبی ها حضور داشت. اتان پسر کوامه آمپادو بازیکن سابق آرسنال، سوانسی و اکستر است که 44 بازی ملی برای تیم ملی ولز انجام داده و در یورو 2020 و جام جهانی 2022 حضور داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.