پیام به قهرمان VNL: دو هفته نفس بکشید و برگردید! – جزئیات خبر

0 12

پیام به قهرمان VNL: دو هفته نفس بکشید و برگردید! – جزئیات خبر


کد خبر : 1953181 |
05 مرداد 1402 ساعت 04:15 |
367 بازدید |

0
دیدگاه


لهستان بعد از دو هفته تمرینات خود را از سر خواهد گرفت.

پیام به قهرمان VNL: دو هفته نفس بکشید و برگردید!

به گزارش “ایستگاه 3″، لیگ ملت ها اولین تورنمنت رسمی بین‌المللی این فصل بود. در ابتدای مسابقات لهستانی‌ها عملکرد خوبی نداشتند اما کادر فنی آنها را برای دیدارهای پایانی بسیار خوب آماده کرد که به لطف آن، بازی ها را با پیروزی 3 بر 1 مقابل آمریکا و کسب مدال طلا به پایان رساندند.

نیکولا گربیچ بعد از این موفقیت بزرگ گفت: “من می‌خواهم اکنون با خانواده‌ام ملاقات کنم و مدتی را با آنها بگذرانم. تابستان طولانی است. امیدوارم تا زمان شروع آماده سازی، ماتئوش بینیک و بارتوش کورک که مشکلات سلامتی داشتند، بهبود یافته و برای کار بیشتر آماده شوند.”

امسال هنوز دو رویداد اصلی در پیش روی سفید و قرمزها وجود دارد؛ مسابقات قهرمانی اروپا و رقابت‌های مقدماتی بازی های المپیک سال آینده پاریس. پس از فینال روز یکشنبه لیگ ملت‌ها، سرمربی اعلام کرد که این تیم کمتر از دو هفته استراحت خواهد کرد و از 5 آگوست یک اردوی نزدیک به دو هفته‌ای را آغاز خواهد کرد. گربیچ در این باره گفت: “در 5 آگوست اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه برای مسابقات قهرمانی اروپا خواهیم داشت، البته صادقانه بگوییم بیشتر برای انتخابی المپیک. اینطور نیست که قهرمانی اروپا برای ما مهم نباشد، اما مسابقات انتخابی المپیک هدف اصلی ما در این فصل است.”

ما باید در مسابقات قهرمانی اروپا عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم تا برای مسابقات مقدماتی آماده شویم. در حال حاضر در اولین تورنمنت ما باید در شرایط خوبی باشیم، زیرا پس از آن فقط دو هفته تا رویداد در چین فرصت داریم. ما باید از مسابقات قهرمانی اروپا به بعد در فرم خود باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.