پیشنهاد رسمی النصر برای ستاره بایرن: ۴۰ میلیون یورو! + خبر جدید

0 11

پیشنهاد رسمی النصر برای ستاره بایرن: ۴۰ میلیون یورو! + خبر جدید


کد خبر : 1952733 |
02 مرداد 1402 ساعت 15:07 |
13.3K بازدید |

8
دیدگاه


النصر عربستان، تیم حال حاضر کریستیانو رونالدو، پیشنهادی ۴۰ میلیون یورویی برای ستاره سنگالی بایرن ارائه کرده است.

پیشنهاد رسمی النصر برای ستاره بایرن: ۴۰ میلیون یورو!

به گزارش “ایستگاه 3″، به نظر می‌رسد سادیو مانه یک سال بعد از پیوستنش به باوارایی‌ها مجبور به ترک این تیم باشد و این بازیکن، جدیدترین ستاره فوتبالی باشد که راهی عربستان می‌شود.

او یک دوره درخشان در لیورپول یورگن کلوپ داشت و تابستان گذشته با قراردادی سه ساله به همراه دستمزد هفتگی 250 هزار پوندی، به بایرن مونیخ پیوست.
این بازیکن 31 ساله شروع بسیار خوبی را در تیم جدیدش تجربه کرد و در 6 بازی اول خود 5 گل برای تیمش به ثمر رساند. یکی از آنها گل قهرمانی این تیم در سوپرکاپ آلمان مقابل لایپزیگ بود.

اما با رسیدن ماه نوامبر، روزهای سخت این بازیکن نیز شروع شد. یک مصدومیت در بازی مقابل وردبرمن باعث شد که این بازیکن جام جهانی 2022 قطر را از دست بدهد و حتی پس از بازگشت او از مصدومیت اوضاع برای ستاره سنگالی بهتر نشد. پس از شکست مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا، این بازیکن به دلیل درگیری و مشت زدن به صورت هم‌تیمی‌اش لروی سانه، توسط باشگاه محروم شد و این موضوع مانه را به پایین‌ترین سطح خود رساند.

و با توجه به تمامی این اتفاقات، خروج او از باشگاه بایرن در این تابستان بسیار محتمل به نظر می‌رسد و گزارش‌ها نشان می‌دهد که احتمالا این بازیکن هم‌تیمی جدید رونالدو در النصر خواهد بود.

پیشنهاد این تیم عربستانی به بایرن مونیخ 34 میلیون پوند بوده است و دستمزد خالص این بازیکن در عربستان 650 هزار پوند در هفته خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.