پیگیری تمرینات شاگردان نفجم در نوشهر – جزئیات خبر

0 12

پیگیری تمرینات شاگردان نفجم در نوشهر – جزئیات خبر


کد خبر : 1954761 |
12 مرداد 1402 ساعت 19:13 |
1.6K بازدید |

0
دیدگاه


با برگزاری مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم تکواندو نوجوانان کشورمان ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان کامل شد.

پیگیری تمرینات شاگردان نفجم در نوشهر

به گزارش “ایستگاه 3” به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دوازدهمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا طی روزهای 11 تا 13 شهریور ماه به میزبانی لبنان در شهر بیروت برگزار خواهد شد و بر همین اساس ترکیب 10 تکواندوکار اعزامی کشورمان به این مسابقات پس از چند مرحله مسابقه انتخابی مشخص شد.

آخرین مرحله از مسابقات انتخابی این تیم در وزن ششم روز گذشته در حاشیه رقابت‌های لیگ نوجوانان در سالن خانه تکواندو و با حضور داوران رسمی برگزار شد و در نهایت رادین زینالی با برتری مقابل رقبای خود جواز سفر به بیروت را به دست آورد.

مهدی رزمیان (فارس)، متین حسینی (البرز)، سینا محترمی (آذربایجان شرقی)، محمدپارسا تیلانی (البرز)، طاها رحمانی (مازندران)، سینا رضا علیزاده (مازندران)، رادین زینالی (آذربایجان شرقی)، صدرا مقدمی (آذربایجان شرقی)، امیررضا غلامی (گیلان) و امیرمحمد رحمانی‌راد (کرمان) ترکیب تیم کشورمان را در رقابت‌های قهرمانی آسیا تشکیل می‌دهند.

نوجوانان تکواندوکار کشورمان از روز شنبه دور جدید تمرینات خود را به میزبانی استان مازندران و در شهر نوشهر پیگیری خواهند کرد.

هدایت تیم تکواندو نوجوانان کشورمان برعهده فیض‌الله نفجم به‌عنوان سرمربی است. جلال خدامی و مسعود کاظم‌پور نیز به‌عنوان دستیار وی را یاری می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.