کسب مدال هندبال آسیا دور از دسترس نیست – جزئیات خبر

0 12

کسب مدال هندبال آسیا دور از دسترس نیست – جزئیات خبر


کد خبر : 1950572 |
23 تیر 1402 ساعت 08:26 |
171 بازدید |

0
دیدگاه


دروازه‌بان تیم ملی هندبال مردان ایران می‌گوید با تجربه‌ای که بازیکنان دارند کسب مقام در بازی‌های آسیایی هندبال دور از دسترس نیست. 

کسب مدال هندبال آسیا دور از دسترس نیست

علی رحیمی کازرونی در گفت و گو با ایسنا، در مورد آغاز اردوهای تیم ملی هندبال برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: قرار است از ابتدای مرداد برای شروع اردوها در آکادمی تست بدهیم و بعد عازم اردوی تدارکاتی صربستان شویم. دقیق نمی‌دانم که در اردو با چه کشورها و یا تیم‌هایی بازی خواهیم داشت ولی احتمالا در آن زمان دیدارها با تیم‌های باشگاهی باشد. این اردو حدودا ۲۰ روز طول خواهد کشید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای شروع اردوها دیر نشده است، گفت: نمی‌توان گفت خیلی دیر شده است چون مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را داشتیم. این مسابقات سطح بالایی داشت و از چندین ماه اردو و تمرین بهتر بود. حضور در این‌ مسابقات خیلی تاثیرگذار است. البته اگر کمی زودتر اردوها شروع می‌شد بهتر بود اما حالا هم با این اردوی برون مرزی جبران‌ می‌شود. 

دروازه‌بان تیم ملی هندبال مردان در مورد حریفان تیم ملی در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: قطر و بحرین دو حریف سرسخت و همیشگی ما در آسیا هستند که امیدوارم بتوانیم بازی خوبی مقابل آنها داشته باشیم. بازیکنان ما در جام باشگاه‌های آسیا و مسابقات جهانی شخصیت خود را پیدا کرده‌اند و به آن خودباوری لازم رسیده‌اند و دیگر نسبت به قبل مقابل تیم‌های بزرگ بدون استرس بازی می‌کنند.

رحیمی در مورد سایر حریفان ایران گفت: تیم‌های بزرگ بعدی کره، ژاپن، عربستان و کویت هستند که باید ببینیم در دور اول با کدام‌ یک از آنها همگروه می‌شویم. این تیم‌ها حریف‌های مهمتری هستند و شاید بازی راحت‌تری مقابل‌ آنها داشته باشیم. امیدواریم در نهایت بین چهار تیم به نیمه نهایی برسیم و بعد هم جزو سه تیم اول باشیم. کسب مقام برای تیم ما دور از دسترس نیست چون بازیکنان ما در مسابقات جهانی و باشگاه‌های آسیا تجربه لازم را کسب کرده‌اند. 

او در ادامه در خصوص تغییر تیم باشگاه‌هایی‌اش و حضور در تیم پلیمر گفت: از سال ۹۸ برای کازرون بازی کردم و چهار سال خوبی را با این تیم داشتم‌. یک قهرمانی و سه نایب قهرمانی را با این تیم گرفتیم که نتایج خوبی بود. باید از مالک باشگاه شاملی تشکر کنم که این تیم را حمایت می‌کنند. دوستی من و آقای شاملی فراتر از باشگاه است و همانند برادر هستیم اما گاهی شرایط سبب می‌شود که انتخاب‌های دیگری داشته باشیم. امیدواریم شاملی باز هم در لیگ بماند و تیم‌داری کند تا در فصل دیگر من هم به این باشگاه برگردم. 

دروازه‌بان تیم ملی هندبال افزود: پلیمر سال اولی است که به لیگ برتر آمده و شرکت بزرگی است. مالک این تیم هم فرد جوانی است و شرایط قراردادی این تیم نسبت به سایر تیم‌ها بهتر است. البته سقف قراردادهای لیگ برتر نسبت به فصل قبل افزایش پیدا کرده و بهتر شده است. امیدواریم این روند ادامه هم داشته باشد و هم پای وضعیت اقتصادی مملکت سقف قراردادهای ما هم افزایش پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.