کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در هانگژو راه‌اندازی شد – جزئیات خبر

0 10

کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در هانگژو راه‌اندازی شد – جزئیات خبر


کد خبر : 1966544 |
28 شهریور 1402 ساعت 14:30 |
977 بازدید |

0
دیدگاه

بازی‌های آسیایی


کلینیک فدراسیون پزشکی برای ارتقای سلامت کاروان کشورمان در هانگژو راه‌اندازی شد.

کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در هانگژو راه‌اندازی شد

به گزارش “ایستگاه 3” فارس، فدراسیون پزشکی ورزشی در ادامه برنامه‌های خود در راه حفظ و ارتقای سلامت کاروان اعزامی ورزش ایران به بازی‌های آسیایی هانگژو، کلینیک اختصاصی ویژه اعضای کاروان ورزش ایران را در دهکده بازی‌ها برپا کرد.

سید اشکان اردیبهشت دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با اعلام این خبر افزود: پوشش پزشکی اردوهای ملی، ارائه مشاوره آنتی دوپینگ، ارائه مشاوره و تکمیل فرم‌های ورزشکاران در برنامه “ادل” آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) به عنوان یکی از الزامات شرکت در بازی‌ها، ارائه مشاوره‌های تغذیه و روانشناسی ورزشی، معاینات تخصصی و فوق تخصصی اعضای کاروان اعزامی به هانگژو، پیگیری درمان ورزشکاران و ارائه بسته‌های آموزشی سلامت و پزشکی ورزشی از جمله اقداماتی بود که فدراسیون پزشکی ورزشی در هفته‌ها و ماه‌های گذشته در راه آماده سازی کاروان اعزامی ورزش کشورمان انجام داد.

اردیبهشت افزود: در این راستا تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی مورد نیاز کاروان نیز در تهران تهیه و تدارک دیده و به محل بازی‌ها ارسال شد. به منظور آرامش خاطر ورزشکاران کشورمان همچون ادوار گذشته، کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در دهکده بازی‌ها برپا شد و به تدریج همکاران ما به سرپرستی ریاست فدراسیون در این کلینیک مستقر شده و به صورت شبانه روزی به ارائه خدمت به اعضای کاروان خواهند پرداخت. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.