گزینه استقلال تا ۲۰۲۵ در کایسری (عکس) + خبر جدید

0 43

گزینه استقلال تا ۲۰۲۵ در کایسری (عکس) + خبر جدید


کد خبر : 1950612 |
23 تیر 1402 ساعت 13:34 |
3.1K بازدید |

0
دیدگاه

مجید حسینی خداحافظی کرد و برگشت؛


مجید حسینی با امضای قرارداد دو ساله سرنوشت خود برای فصل آینده را نهایی کرد.

گزینه استقلال تا ۲۰۲۵ در کایسری (عکس)

به گزارش ایستگاه 3، باشگاه کایسری اسپور دقایقی قبل با انتشار یک ویدیو اعلام کرد که مجید حسینی، مدافع ایرانی این تیم، قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرده و در این تیم حضور خواهد داشت.

در این ویدیو، حسینی در سالن بدنسازی این باشگاه حضور دارد و در حالی که تمرینات خود را با پلوشرت کایسری انجام می‌دهد، جملاتی را به انگلیسی ادا می‌کند: «سلام هواداران کایسری اسپور، برای دو سال دیگر، پیراهن تیم را برتن خواهم داشت و باهم می‌جنگیم، ممنون.»

جالب اینکه باشگاه کایسری زیرنویس ترکیه‌ای برای این ویدیو گذاشته تا مشخص شود حسینی بعد از چهار سال زندگی در ترکیه، هنوز به زبان این کشور تسلط چندانی ندارد و نمی‌تواند ترکی صحبت کند.

در پایان این ویدیو استوری معروف حسینی دیده می‌شود که از هواداران کایسری تشکر کرده بود و بسیاری تصور می‌کردند این استوری به معنای پایان کار او در این تیم است.

مجید حسینی فصل گذشته 28 بازی در سوپرلیگ انجام داد و باوجود نتایج ضعیف کایسری، جزو بازیکنان ثابت این تیم بود و حالا قراردادش دو ساله تمدید شده است.

او در حالی پای قرارداد جدید را امضا کرده که گزینه خط دفاعی استقلال نیز به شمار می‌رفت اما پیشنهاد تمدید با کایسری، مانع بزرگ استقلال برای جذب مدافع سابق آبی شد.

حسینی سابقه سه فصل بازی در ترابزون اسپور را دارد و حالا تبدیل به یکی از لژیونرهای باسابقه فوتبال ایران می‌شود.

1897844
1897845
1897846

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.