گفت‌وگو با سرمربی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر – جزئیات خبر

0 12

گفت‌وگو با سرمربی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر – جزئیات خبر


کد خبر : 1954791 |
12 مرداد 1402 ساعت 21:41 |
1.9K بازدید |

1
دیدگاه

تقی‌پور: می‌خواهیم گام اول را مستحکم برداریم؛


سرمربی مس سونگون شروع لیگ با تماشاگران را به فال نیک گرفته است.

گفت‌وگو با سرمربی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر

به گزارش “ایستگاه 3” مس سونگون ورزقان در یکی از بازی‌های هفته اول لیگ برتر از ساعت ۱۶ در سالن پورشریفی تبریز به مصاف پالایش نفت بندرعباس خواهد رفت. صحبت‌های اسماعیل تقی‌پور، سرمربی تیم مس، در مورد این بازی و وضعیت تیمش را در ادامه می‌خوانید:

*با حضور تماشاگران به دنبال یک گام مستحکم هستیم 
هفته‌ اول حساسیت‌های خاص خودش را دارد و ما به خوبی به این موضوع واقف هستیم. تا جایی که امکانش بود آمادگی بازیکنان را بعد از وقفه ایجاد شده در لیگ حفظ کردیم. فردا به امید خدا می‌رویم تا با حضور تماشاگرانمان گام اول را مستحکم برداریم.

*به دنبال یک ترکیب متوازن بودیم 
امسال ستاره‌های خوبی جذب کردیم و چهره‌های شاخص و کارآمد فصل قبل را هم جذب کردیم تا یک ترکیب متوازن از جوان‌ها و باتجربه‌ها داشته باشیم. در این فصل سخت و مسیر طولانی روی درخشش تک تک این بازیکنان حساب باز کرده‌ام.

1800001

*پالایش نفت شایستگی‌هایش را ثابت کرده
پالایش نفت بندرعباس فصل گذشته شایستگی‌های خود را اثبات کرد و در این فصل با تقویت خود به یک تیم کاملا تبدیل شده که مهره‌های بسیار خوبی دارد. با احترام به این تیم، شاگردانم سرشار از انگیزه هستند و فقط به برد فکر می‌کنند.

*شروع لیگ با تماشاگردان لذت خاصی دارد
شروع لیگ در کنار تماشاگران لذت خاصی دارد و امیدوارم در این فصل با حمایت آنها بتوانیم یک بار دیگر نماینده شایسته‌ای برای ورزش آذربایجان باشیم.

*از زحمات رسول خطیبی تشکر می‌کنم 
از زحمات تیم مدیریتی قبلی به ویژه آقای رسول خطیبی تشکر می‌کنم و یک خدا قوت به دکتر یاسر نجف‌زاده می‌گویم که از شروع کار با جدیت کارها را پیش می‌برند و فوتسال یکی از دغدغه‌های اصلی‌شان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.