گلر فولاد پس از مصدومیت شدید: می‌خواهم برگردم!

0 37

گلر فولاد پس از مصدومیت شدید: می‌خواهم برگردم!


کد خبر : 1970866 |
15 مهر 1402 ساعت 12:59 |
2.5K بازدید |

0
دیدگاه

در راه بازگشت به شرایط عادی هستم


کریستوفر کنت از انگیزه‌هایش برای بازگشت سریع به میادین صحبت کرد.

گلر فولاد پس از مصدومیت شدید: می‌خواهم برگردم!

به گزارش “ایستگاه 3″، سنگربان اتریشی فولاد که فصل قبل یکی از بازیکنان خوب و تأثیرگذار این تیم بود، چند روز پیش و در جریان تمرینات گروهی دچار مصدومیت شدیدی شد و کار او به بیمارستان و عمل جراحی کشیده شد.

در جریان تمرین فولاد، یکی از مهاجمان جوان تیم در برخورد با کریستوفر کنت باعث مصدومیت وی شد و گلر اتریشی از ناحیه گونه و فک دچار شکستگی شده بود و تحت جراحی قرار گرفت.

1936875

کنت در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره آخرین شرایط خود گفت: عمل به خوبی پیش رفت. ابتدا از دکترم و همه کسانی که برای من آرزوی سلامتی کردند تشکر می‌کنم.

سنگربان اتریشی ادامه داد: من در راه بازگشت به شرایط عادی هستم و تمریناتم را در باشگاه دنبال می‌کنم. ضمن اینکه تمرینات مخصوص دروازه‌بانی را نیز آغاز کرده‌ام.

1935944

او درخصوص نخستین پیروزی تیمش در فصل جدید نیز گفت: بازیکنان فولاد در دیدار دیروز مقابل هوادار نشان دادند که روحیه تیمی به جمع اعضای تیم برگشته و شاهد یک بازی عالی و یک پیروزی مهم بودیم. ما هر کاری می‌کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

کنت درخصوص زمان بازگشتش به میادن نیز توضیح داد: دکتر به من گفت که روند بهبودی‌ام بین ۴ تا ۶ هفته زمان می‌برد، اما مطمئن باشید خدا کمک خواهد کرد تا بازی بعدی به ترکیب تیم برگردم.

سنگربان اتریشی در پایان گفت: می‌خواهم از هواداران بابت حمایتشان از تیم تشکر کنم. وقتی من مصدوم شدم، آنها از من خیلی حمایت کردند. ما برای آنها با قدرت می‌جنگیم.

ترجمه: کیوان رشیدی‌نسب

1936876

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.