گل‌محمدی: امیدوارم بازیکنان مورد نظر زودتر بیایند + خبر جدید

0 13

گل‌محمدی: امیدوارم بازیکنان مورد نظر زودتر بیایند + خبر جدید


کد خبر : 1949832 |
19 تیر 1402 ساعت 20:03 |
15K بازدید |

0
دیدگاه

ریشه مشکل علیرضا بیرانوند، مسائل مالی بود؛


یحیی گل‌محمدی در مورد نقل و انتقالات پرسپولیس اولین صحبت‌های خود را انجام داد.

گل‌محمدی: امیدوارم بازیکنان مورد نظر زودتر بیایند

به گزارش “ایستگاه 3″، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس، در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان برای اولین بار در فصل جاری با خبرنگاران گفتگو کرد و در یک مصاحبه ایستاده به سوالات آنها پاسخ داد.

* شرایط تیم قبل از ترکیه؟
ما از شش روز پیش تمریناتمان را آغاز کردیم و امروز ششمین روز شروع تمریناتمان است. شش جلسه تمرین کردیم و دو جلسه هم کارهای وزنه انجام دادیم و فردا هم آخرین روز ما در تهران است و بعد می‌رویم اردوی ترکیه. البته باید امروز می‎‌‌رفتیم اما به خاطر ناهماهنگی‌ها، اردوی دو هفته‌ای ما، تبدیل به اردوی هشت روزه شد. یک مقدار شروع تمرینات ما به خاطر بعضی مشکلات دیر شد اما خداراشکر شروع کردیم و بچه‌ها هم یکی یکی اضافه می‌شوند و هنوز تا رسیدن به شکل کلی تیم فکر کنم زمان بیشتری ببرد. کارمان را با جدیت بیشتری ادامه می‌دهیم.

* رضایت از نقل و انتقالات؟
ببینید من یک توضیح کلی بدهم، ریشه تمام این مشکلات در بحث علی بیرانوند یا عدم شروع تمرینات، بحث مالی است که در باشگاه زیاد بوده و هست. این ریشه تمام مشکلات است. ما اگر به موقع پول بچه‌ها و علی را می‌دادیم، این مشکلات پیش نمی‌آمد. در هر صورت تلاش باشگاه زیاد بود که این مسائل برطرف شود. می‌دانیم باشگاه دچار مشکلات زیادی است و در آوردن پول برای باشگاه‌ما یک مقدار سخت است. امیدوار هستیم در هر صورت روند خوبی داشته باشیم و امیدوارم هرچه سریع‌تر مشکلات برطرف شود. ما شش بازیکن را از دست دادیم و از جمعمان جدا شدند که جا دارد از زحمات آنها در طول فصل برای کسب قهرمانی تشکر کنم. به هر حال شرایط و ذات فوتبال این مشکلات را هم به همراه دارد. امیدوارم هرچه زودتر تیممان شکل بگیرد و تمرینات بیشتری داشته باشیم و خصوصا در بحث‌های تاکتیکی شکل تیمی را زود به دست بیاوریم. فکر کنم 10-12 روزی را از دست دادیم و با یک ماه پیش فصل برویم سراغ بازی‌هایی که داریم.

* علت تبدیل اردوی دو هفته‌ای به هشت روزه؟
نه گفتم که بحث ناهماهنگی در آنجا بود و متاسفانه به این خاطر اردوی ما جابجا شد.

* جذب سعید عزت‌اللهی و…؟
ما الان با گرفتن سرلک 19 بازیکنمان پر شده. امسال سال عجیب غریبی است برای بستن تیم، چون سهمیه زیر 25 ساله را برداشتند و ما سه بازیکنی که در این سهمیه داشتیم، به لیست بزرگسالان منتقل شدند و کارمان را خیلی سخت کرد. از آن طرف 20 بازیکن بزرگسال تبدیل به 19 کرد. این کار را برای باشگاه سخت کرد و واقعا نمی‌دانم چجور بگویم. ببینید یک قوانینی وضع شده که باید با وکلا و حقوقی‌ها بنشینی و ببینی که چیست. خیلی از بندها مبهم است و قابل درک نیست. نیت این اتفاقات را نمی‌دانم… ما الان حساب کردیم باتوجه به اینکه سهمیه زیر 25 سال را برداشتند، 40 بازیکن از لیگ برتر کاهش خواهد یافت و آنها مجبورند به لیگ یک بروند یا بیرون بنشینند. درکش برای من سخت است که آیا این وضعیت موجب پیشرفت می‌شود؟ از آن طرف کسی هم در این مورد صحبت کند، خیلی زود واکنش نشان می‌دهند. هرکسی در این مورد صحبت می‌کند، دنبال پیشرفت برای فوتبال است. من از مسئولان درخواست دارم که یک تجدید نظر در قوانین داشته باشند چون ما در آسیا هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.