گواردیولا: این سنت فرمول یک به درد فوتبال نمی‌خورد! + خبر جدید

0 23

گواردیولا: این سنت فرمول یک به درد فوتبال نمی‌خورد! + خبر جدید


کد خبر : 1949609 |
19 تیر 1402 ساعت 03:06 |
944 بازدید |

0
دیدگاه


پپ گواردیولا یکی از مهمان‌های ویژه مسابقه امروز فرمول یک در انگلیس بود و رقابت ماشین‌ها را از نزدیک تماشا کرد.

گواردیولا: این سنت فرمول یک به درد فوتبال نمی‌خورد!

به گزارش “ایستگاه 3″، گرندپری سیلوراستون امروز در انگلیس برگزار شد و پپ گواردیولا در کنار بسیاری از فوتبالی‌های معروف از مهمان‌های ویژه این رقابت بود که کنار پیست، مسابقه را از نزدیک تماشا کرد.

در فرمول یک سنتی وجود دارد که قبل از شروع مسابقه اصلی راننده‌ها به ترتیبی که در مسابقه مقدماتی به دست آورده‌اند به همراه اعضای تیم‌ها و مهمانانی که توسط تیم‌ها دعوت شده‌اند به سمت ماشین‌ها حرکت می‌کنند. این فرصتی برای مهمانهای دعوت شده است تا ماشین‌ها و راننده‌ها را در لباس مسابقه ببینند. عکاس‌ها هم فرصتی کم‌نظیر برای عکاسی از تیم‌ها پیدا می‌کنند. فرمول یک البته از شلوغی بیش از حد این بخش از مراسم شروع مسابقات ناراضی است و قصد دارد تعداد مهمان‌های دعوت شده از طرف تیم‌ها را محدود کند.

1896207

این یکی از رسوم مهم فرمول یک است که باعث نزدیکی طرفداران با تیم‌ها می‌شود. البته امروزه بیشتر سلبریتی‌ها اجازه پیدا می‌کنند وارد پیست شوند ولی به هر حال، این سنت پابرجاست.

در حاشیه مسابقه امروز، یک خبرنگار از پپ گواردیولا پرسید آیا خوب است که این سنت را در لیگ برتر هم اجرا کنند؟ که مربی منچسترسیتی جواب داد: «نه، نه، این دیوانگی است!»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.