یکی از مشتریان کیلیان امباپه کم شد! + خبر جدید

0 12

یکی از مشتریان کیلیان امباپه کم شد! + خبر جدید


کد خبر : 1953045 |
04 مرداد 1402 ساعت 10:45 |
283 بازدید |

0
دیدگاه

پوچتینو: امیدوارم دو طرف راه حل مناسبی پیدا کنند


مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی چلسی، اعتراف کرد که جذب کیلیان امباپه چیزی خارج از واقعیت است.

یکی از مشتریان کیلیان امباپه کم شد!

به گزارش “ایستگاه 3″، تصمیم پاری‌سن‎ژرمن برای فروش کیلیان امباپه در فصل جاری نماینده باشگاه بارسلونا برای خرید ستاره فرانسوی تماس هایی با باشگاه PSG داشته، الهلال پیشنهاد نجومی 300 میلیون یورویی ارائه کرد. از چند باشگاه انگلیسی از جمله چلسی نیز به عنوان مشتریان این بازیکن یاد می شود که مائوریتسیو پوچتینو در کنفرانس خبری پیش از بازی دوستانه با نیوکسل به آن واکنش نشان داده و چنین اتفاقی را در واقعیت غیرعملی دانست.

سرمربی چلسی که سابقه هدایت پاری‌سن‎‌ژرمن را دارد در مورد اختلاف شدید مدیران این باشگاه با امباپه و تمایل چلسی به خرید این بازیکن گفت: “تمرکز ما روی واقعیت ها و مسائل تیم خودمان است و از طرف خودم حرف خاصی برای گفتن ندارم. فقط امیدوارم که دو طرف به راه حلی دوستانه دست پیدا کنند. “

او ابراز امیدواری کرد که مشکل طرفین با مسالمت حل شود: “به نظرم این مشکلی است که پاریس و کیلیان خودشان باید آن را حل کنند. PSG باشگاهی است که دوستش دارم چون بازیکن، کاپیتان و سرمربی آن بودم. با امباپه هم رابطه بسیار خوبی دارم و امیدوارم که این مشکل با پیدا کردن بهترین راه حل ممکن ختم به خیر شود.”

1901952

چلسی در حال حاضر 12 بازیکن فروخته و سه بازیکن دیگر که جایی در برنامه های پوچتینو حضور ندارند نیز به زودی فروخته خواهند شد. در این بین کانر گلگر از چلسی هم مورد توجه 5 باشگاه قرار دارد.

سرمربی چلسی در مورد احتمال جدایی این بازیکن گفت: “بازیکنانی که در این تور حضور دارند جزو برنامه های فصل جدید ما هستند. ما بسیار سخت کار می کنیم تا بازیکنان بیشتری در پست های مختلف جذب کنیم و امیدوارم این اتفاق به زودی بیافتد. کانر در برنامه های ما است، روز اولی که آمدم با او صحبت می کردم. در فوتبال ممکن است اتفاقاتی بیفتد که نمی توانیم مدیریت کنیم. در حال حاضر از او و عملکردش راضی هستم، او دو سال قرارداد دارد و چیزی برای گفتن نیست.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.