یک آمار خیره‌کننده دیگر: ۱۰ امتیاز مستقیم سرویس! – جزئیات خبر

0 8

یک آمار خیره‌کننده دیگر: ۱۰ امتیاز مستقیم سرویس! – جزئیات خبر


کد خبر : 1954807 |
12 مرداد 1402 ساعت 22:50 |
17.3K بازدید |

4
دیدگاه


محمد وکیلی از عملکرد شاگردانش مقابل پورتوریکو تمجید کرد.

یک آمار خیره‌کننده دیگر: 10 امتیاز مستقیم سرویس!

 به گزارش “ایستگاه 3″، محمد وکیلی بعد از پیروزی تیم ملی نوجوانان ایران مقابل پورتوریکو گفت: این اولین بازی پورتوریکو بود و اطلاعات کادر فنی ایران مربوط به همان مسابقات قاره‌ای سال قبل بود. یک سری از بازیکنان پورتوریکو عوض شده بودند، اما تیم ایران سعی کرد که روند بازی خود را داشته باشد و در دریافت و حمله کارایی خود را حفظ کرد.

او در ادامه گفت: امروز اوج کار تیم ایران در بخش سرویس بود که توانستیم ۱۰ امتیاز مستقیم بگیریم. تیم پورتوریکو را تحت فشار قرار دادیم و حملات این تیم را نیز کنترل کردیم و توانستیم در این مسابقه پیروز شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ادامه داد: این بازی یک حسن دیگر هم داشت و آن استفاده از تمام ظرفیت بازیکنان بود. هر 12 بازیکن را به مرور وارد زمین کردیم و شرایط را طوری رقم زدیم که بچه‌ها در شرایط مسابقه بمانند. در این گونه مسابقات نیاز است که از همه نیروها استفاده کنیم.

وکیلی در پایان گفت: امروز از ساعت 7 صبح که از خواب بیدار شدیم یک تمرین خوب در سالن اصلی مسابقات، که مرحله پلی‌آف قرار است آنجا برگزار شود، انجام دادیم. به فاصله سه-چهار ساعت آماده مسابقه شدیم و این نشان می‌دهد که ایران تیمی مصمم است. از عملکرد بازیکنان و همکاران عزیزم راضی هستم. همچنین از فدراسیون والیبال که تیم را مورد حمایت قرار می‌دهد، تشکر می‌کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.