یک نفر درخشش فوق‌ستاره ژاپن را پیش‌بینی کرده بود – جزئیات خبر

0 7

یک نفر درخشش فوق‌ستاره ژاپن را پیش‌بینی کرده بود – جزئیات خبر


کد خبر : 1953180 |
05 مرداد 1402 ساعت 02:55 |
45 بازدید |

0
دیدگاه


این نمایش خیره کننده ایشیکاوا یک سال قبل توسط یک بزرگ والیبال پیش‌بینی شده بود.

یک نفر درخشش فوق‌ستاره ژاپن را پیش‌بینی کرده بود

به گزارش “ایستگاه 3″، ژاپن موفق شد در لیگ ملت‌ها، یکی از سه تورنمنت معتبر والیبال دنیا به مقام سوم دست پیدا کند و اولین مدال بین‌المللی و مهم خود را پس از ۴۶ سال کسب کند. یوکی ایشیکاوا که در مسابقاتی که نمایندگان 16 کشور تا پای جان مبارزه کردند، عملکردی استثنایی از خود به نمایش گذاشت تا جایی اسطوره ابرقدرت والیبال را مجذوب خود کرده است.

آندره‌آ زورزی، بازیکن تیم ملی ایتالیا در دوران طلایی دهه 90، که شاهد رشد ایشیکاوا طی هشت فصل در لیگ ایتالیا بود، یک سال قبل پیش بینی کرد که ایشیکاوا در آستانه المپیک پاریس جهشی بزرگ خواهد داشت. او در مصاحبه‌ای در آن زمان گفت: “اگر یوکی بتواند در سطح فعلی خود ادامه دهد، به طرز انفجاری تکامل خواهد یافت.”

کلمه کلیدی “ادامه” است. طبق گفته های او، فصل گذشته او کیفیت بالایی را در باشگاه خود، میلانو به نمایش گذاشت و نقش اصلی را در عملکرد خوب در پلی آف ایفا کرد و برای اولین بار به یک چهارم نهایی راه یافت.

ایشیکاوا به جز کسب مدال برنز در کنار سایر هم تیمی‌هایش، موفق شده در تیم رویایی مسابقات نیز قرار بگیرد که این یک اتفاق فوق العاده و بزرگ برای او بود. حالا ایشیکاو در کنار هم‌تیمی‌هایش به یک رویای بزرگ‌تر فکر می‌کنند؛ کسب مدال المپیک پاریس ٢٠٢٣…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.