یک گام تا شگفتی: چشمک قطر به لیگ ملت‌های والیبال – جزئیات خبر

0 13

یک گام تا شگفتی: چشمک قطر به لیگ ملت‌های والیبال – جزئیات خبر


کد خبر : 1953711 |
07 مرداد 1402 ساعت 21:23 |
31.4K بازدید |

9
دیدگاه

نماینده آسیا حریف ترکیه در فینال؛


تیم ملی والیبال قطر پس از پنج سال راهی یک فینال دیگر شد.

یک گام تا شگفتی: چشمک قطر به لیگ ملت‌های والیبال

به گزارش “ایستگاه 3″، در نیمه‌نهایی چلنجر کاپ برای صعود به لیگ ملت‌ها برای فصل ۲۰۲۴ تیم ملی قطر در یک بازی برتر نسبت به شیلی توانست راهی فینال شود تا حریف تیم ملی والیبال مردان ترکیه در فینال مسابقات شود. قطری ها به لطف میزبانی و قرعه خوب توانستند راهی فینال شوند تا پس از پنج سال یک فینال دیگر را تجربه کنند. آنها آخرین بار در کاپ آسیا در فینال تیم ملی ایران را شکست دادند.

قطردر این مسابقه که با نتیجه سه بر صفر به سود قطری ها پایان پذیرفت، قطری ها ست های اول، دوم و سوم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۷ بر ۲۵ پیروز شدند و شیلی نتوانست حتی یک ست را هم به دست بیاورد.

در این بازی بوناچیچ و‌ پاراخیره به ترتیب هجده و پانزده امتیاز برای تیم شیلی و یوسف اوغلاف و رایمی نیز به ترتیب شانزده و دوازده امتیاز برای قطری ها به دست آوردند.

1903077

حالا قطری ها که از حمایت هواداران خود برخوردار هستند باید رو به روی ترکیه قرار بگیرند و هیچ بعید نیست این تیم کاملا هماهنگ قطر که بعضی بازیکنان آن سالهاست با یکدیگر هستند و کنار هم بازی می‌کنند بتوانند ترکیه را شکست داده و در عین ناباوری همگان راهی لیگ ملت‌های والیبال برای فصل آینده شوند.

🏐دیدار فینال فردا شب و از ساعت ۱۹/۳۰ دقیقه به وقت ایران بین تیم های ترکیه و قطر برگزار خواهد شد و در دیدار رده‌بندی نیز اوکراین و شیلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. قطری ها در صورت قهرمانی پاداش ویژه ای برای بازیکنان خود در نظر گرفته اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.