۴ فینالیست ایران در کشتی آزاد جوانان آسیا – جزئیات خبر

0 12

۴ فینالیست ایران در کشتی آزاد جوانان آسیا – جزئیات خبر


کد خبر : 1951889 |
29 تیر 1402 ساعت 13:40 |
4.4K بازدید |

3
دیدگاه


4 نماینده ایران در مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا به دیدار پایانی راه یافتند.

4 فینالیست ایران در کشتی آزاد جوانان آسیا

به گزارش”ایستگاه 3″ و به نقل از فارس، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز در شهر امان اردن آغاز شد که در پایان مسابقات مقدماتی 4 نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند.

برای تیم ایران حسین محمدآقایی در وزن 74 کیلوگرم، امیرحسین علیزاده در وزن 86 کیلوگرم، محمدمبین عظیمی در وزن 92 کیلوگرم و امیرعلی پولادی در وزن 125 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم شهداد خسروی در دور نخست با نتیجه 6 بر 6 مغلوب عبدنور نورلانبک از قزاقستان شد و با توجه به شکست حریفش در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 74 کیلوگرم حسین محمدآقایی در دور نخست با نتیجه 12 بر 2 سئونگ مین پارک از کره جنوبی را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 باتبایار باتسوخ از مغولستان را از پیش رو برداشت و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 11 بر 4 برابر محمددین عبداله یف از تاجیکستان پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. محمدآقایی در این دیدار به مصاف یرخان بکسلطان اف از قزاقستان می رود.

در وزن 86 کیلوگرم امیرحسین علیزاده در دور نخست با نتیجه 12 بر صفر کوتا ماسودا از ژاپن را از پیش رو برداشت و در دور بعد با نتیجه 6 بر صفر امانگالی کالدیبک از قزاقستان را مغلوب کرد. علیزاده در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 6 بر 4 اسکندربک تاجیبایف از ازبکستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدرا به مصاف موکول داهیا از هند می رود.

در وزن 92 کیلوگرم محمدمبین عظیمی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر دلگردالای دمبرل از مغولستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه 10 بر صفر ستوشا واودوا از سریلانکا را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 11 بر صفر مقابل نوردولت بکنوف از قزاقستان به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. عظیمی در این دیدار به مصاف شهرزاد پویونوف از ازبکستان می رود.

در وزن 125 کیلوگرم امیرعلی پولادی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر سوتا نانگانو از ژاپن را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 13 بر صفر راجات راحول از هند را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. پولادی در دیدار پایانی به مصاف نامبارداگوا باتبایار از مغولستان می رود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.