۷۲ ساعت جنجالی در اردوگاه پرسپوليس

0 30

۷۲ ساعت جنجالی در اردوگاه پرسپوليس


کد خبر : 1949691 |
19 تیر 1402 ساعت 09:50 |
2 بازدید |

0
دیدگاه

یحیی پاسپورت کدام بازیکن را پس می‌دهد


کاروان پرسپوليس روز پنج شنبه تهران را به مقصد ترکیه ترک خواهد کرد اما دلواپسی بزرگی بین برخی بازیکنان تیم شکل گرفته است.

۷۲ ساعت جنجالی در اردوگاه پرسپوليس

به گزارش “ایستگاه 3”، پرسپوليس در ادامه مسیر آماده‌سازی خود برای فصل جدید قصد دارد روز پنج شنبه در اردویی هشت روزه راهی ترکیه شود و ضمن پشت سر گذاشتن تمرینات سنگین بدنسازی، برنامه دیدارهای تدارکاتی خود را نیز دنبال کند.

با این حال در فاصله ۷۲ ساعت مانده به انجام این سفر، نگرانی بزرگی بین برخی بازیکنان تیم شکل گرفته است.

سردرد ادامه‌دار یحیی بابت لیست
لیست بزرگسالان ۱۹ نفره شده است. این یعنی کاهش ۲ سهمیه نسبت به فصل گذشته. اما برای پرسپوليس این تنها دردسر نیست و با حذف لیست زیر ۲۵ ساله‌ها، سه سهمیه دیگر نیز روی هوا رفته است و محمد عمری، مهدی عبدی و وحد حنانوف نیز در لیست بزرگسالان حاضر شده‌اند.
یحیی گل‌محمدی تا این لحظه سه بازیکن بزرگسال‌ تیمش را از لیست خارج کرده است و کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی و احمد گوهری جمع سرخ‌ها را ترک کرده‌اند اما این مساله هم کمکی به ماجرای لیست پرسپوليس نکرده است. چرا که یحیی گل‌محمدی تا این لحظه محمدحسین کنعانی زادگان، شهاب زاهدی و مسعود ریگی را به خدمت گرفته است.

1894755

نگاهی به لیست کنونی پرسپوليس
در لیست کنونی پرسپوليس این بازیکنان در حال حاضر هستند:
۱- علیرضا بیرانوند
۲- مرتضی پورعلی‌گنجی
۳- حسین کنعانی زادگان
۴- فرشاد فرجی
۵- گئورگی گولسیانی
۶- علی نعمتی
۸- دانیال اسماعیلی فر
۹- وحید امیری
۱۰- وحدت حنانوف
۱۱- سینا اسدبیگی
۱۲- مسعود ریگی
۱۳- مهدی ترابی
۱۴- امید عالیشاه
۱۵- شهاب زاهدی
۱۶- مهدی عبدی
۱۷- سروش رفیعی
۱۸- لئاندرو پریرا
۱۹- سعید صادقی

این لیست تماما بازیکنان بزرگسالان پرسپوليس را در بر می‌گیرد و سهمیه آنها را تکمیل شده نشان می‌دهد! اکنون این مساله را در نظر بگیرید که پرسپوليس نیازمند یک گلر دوم (آنها به دنبال گلر زیر ۲۳ سال هستند و خالدآبادی را هدف قرار داده‌اند). یک مدافع چپ و یک مهاجم خارجی هستند و میلاد سرلک و عیسی آل کثیر هم در صف تمدید قرار دارند.

با در نظر گرفتن این موضوع یعنی همین الان در خوشبینانه‌ترین حالت هم باید انتظار خروج سه بازیکن از جمع نفرات کنونی (۱۹ نفر فعلی) را کشید.

1804799

سرنوشتی مشابه شایان و سروش!
تقریبا چهار سال پیش بود که بازیکنان پرسپوليس راهی ترکیه شده بودند تا تمرینات سنگین آماده سازی را پشت سر بگذارند اما ناگهان خبر مربوط به خروج نام سروش رفیعی و شایان مصلح مخابره شد و طرفداران این تیم از تصمیم گابریل کالدرون سرمربی وقت تیم‌شان شوکه شدند. 
سرنوشتی که به نظر می‌رسد اکنون نیز در انتظار نفرات کنونی پرسپوليس باشد و دیر یا زود باید منتظر متن خداحافظی بازیکن جدیدی از این جمع بود.

پاسپورت کدام بازیکن پس داده می‌شود؟
پرسپوليسی‌ها ۷۲ ساعت دیگر باید مهیای سفر به ترکیه شوند؛ ساعت‌های دلهره آوری که باید دید در ادامه پاسپورت کدام بازیکن به وی پس داده خواهد شد تا از سفر آماده سازی به استانبول جا بماند و به دنبال مقصد جدیدی باشد. هرچند از این جمع لئاندرو پریرا به تهران فراخوانده نشده تا احتمال جدایی‌اش نزدیک‌تر شود و دلهره برای حداقل یک بازیکن کمتر شود. اما مسلما از جمع ۱۹ نفره کنونی دور از انتظار نیست که دو یا سه بازیکن دیگر با پیراهن پرسپوليس وداع داشته باشند تا برنامه نقل و انتقالاتی سرخ‌ها دنبال شود.

به نظر شما کدام بازیکن به پایان راه با پیراهن پرسپوليس خواهد رسید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.